مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان پلدشت با حضور سردار اصلانی فرمانده نیروی انتظامی استان در محل سالن بصیرت شهر پلدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پلدشت، اکبر عبدالله نژاد در این مراسم با اشاره به تقارن ماه محرم و هفته دفاع مقدس گفت: نظام وانقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از نهضت عاشوراست و جوانان غیور ایران اسلامی با الگو قرار دادن سیره امام حسین (ع) در طول دفاع مقدس با رشادت و ایثارگری خود اقتدار نظام مقدس جمهوری ایران را به جهانیان ثابت کردند.
فرماندار پلدشت در ادامه سخنان خود به مقوله امنیت اشاره کرد و اظهار داشت: امنیت یکی از بزرگترین نعمتهاست که در حال حاضر به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش بی بدیل نیرهای نظامی و انتظامی ، در جای جای کشورمان جاری است.
وی با تقدیر و تشکر ازعملکرد نیروی انتظامی مخصوصا مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان پلدشت ابرازداشت: الحمدالله نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تمامی ماموریتهای محوله خود را به خوبی انجام داده است .
عبدالله نژاد به ارتقاء درجه فرمانداری شهرستان پلدشت اشاره کرد و گفت: این ارتقاء درجه بلحاظ وجود پتانسیلهای بالای این شهرستان در زمینه های آبی،خاکی،گمرکی و داشتن 149 کیلومتر مرز میباشد.
در پایان از خدمات سرهنگ میر حیدر شفیعی قدردانی و سرهنگ محمدی احمدی بعنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان پلدشت معرفی شد.