کمیته برنامه ریزی شهرستان پلدشت صبح امروز به ریاست اکبر عبدالله نژاد و با حضور آقایی زاد معاون مدیریت برنامه ریزی سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجانغربی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری پلدشت، عبدالله نژاد در این کمیته با اشاره به اینکه یکی از اصول اساسی و خط و مشی حاکم بر دولت تدبیر و امید، توسعه عدالت اجتماعی و اقتصادی و توسعه عادلانه امکانات در سطح کشور می باشد خاطر نشان کرد: در این راستا و در طول 4 سال گذشته شاهد اجرای پروژه های اساسی و مهم هستیم که نقش بسیار تأثیرگذاری در ارتقای شاخص های توسعه یافتگی منطقه دارند.
فرماندار پلدشت مهم ترین طرح های این شهرستان را اجرای پروژه سد کرم آباد و احیای 19250 هکتار از اراضی منطقه، اجرای طرح های آبیاری تحت فشار در اراضی زراعی توسط جهادکشاورزی، اجرای طرح گازرسانی در روستاها، تعریض محور ارتباطی پلدشت-مرگنلر، ارتقای کیفیت آب شرب شهر پلدشت از طریق خرید دستگاه آب شیرین کن، ارتقای کیفیت آب شرب روستایی، احداث خانه های بهداشت، مراکز بهداشتی و درمانی، کلینیک درمانی، فوریت های پزشکی عنوان نمود.
عبدالله نژاد در ادامه به دستور کار جلسه امروز، توزیع اعتبارات شهرستان از محل تملک دارایی های سرمایه ای استان اشاره کرد و گفت: اعتبارات سایر منابع از قبیل توازن، ورزشی و شاخص های توسعه اقتصادی در جلسات آتی ابلاغ و توزیع خواهد شد.
فرماندار پلدشت در پایان اظهار داشت: اعتبار مصوب شهرستان از محل تملک دارای های سرمایه ای استان در سال 96 برای 49 پروژه 5 میلیاردو 325 میلیون تومان میباشد.